Культура

У Карпатському біосферному заповіднику відбулася міжнародна конференція з нагоди ювілею

2018-11-01 13:39:36 0

 

Минулого тижня відбулися заходи з нагоди святкування 50-тої річниці створення Карпатського біосферного заповідника. Одним з таких заходів була міжнародна науково-практична конференція «Проблеми збереження гірських екосистем та сталого використання біологічних ресурсів Карпат».

Про це повідомляє Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської ОДА.

Пленарне засідання розпочалося з музичного привітання. Далі біосферний заповідник привітали народні депутати України Микола Княжицький, Іван Рибак, директор Департаменту екомережі та природно-заповідного фонду Віктор Клід та багато інших гостей.

У доповідях учасників конференції розкрито роль установ природно-заповідного фонду у вивченні та збереженні природно-ресурсного потенціалу Карпат, а також впровадженні тут концепції сталого розвитку. Розглянуто історичні аспекти природокористування, формування природоохоронних територій та екологічної мережі, вивчення та моніторинг біотичного та абіотичного середовища, проблеми сталого лісокористування, екологічні аспекти розвитку сталого туризму та проблеми формування екологічної культури населення.

Учасники конференції відвідали територію Чорногірського заповідного масиву, де познайомилися з організацією роботи служби державної охорони заповідника, з результатами проведеної роботи, зокрема з переформування похідних ялинових насаджень.

Під час підсумкового засідання учасники семінару високо оцінили роботу адміністрації та фахівців Карпатського біосферного заповідника щодо виконання основних завдань, які є актуальними для всіх установ ПЗФ України. Висловлено думку, що Карпатський біосферний заповідник не на словах, а на ділі справді є флагманом природо-заповідної справи в Україні.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів