Культура

У Коломиї відбулась презентація нової книги письменника Михайла Андрусяка

2018-11-07 20:50:47 0

 

Днями в читальному залі Коломийської центральної районної бібліотеки відбулась презентаціїя книги лауреата Національної премії України ім. Тараса Шевченка, письменника Михайла Андрусяка «Відвага чину».

Про це повідомляє Бартка з посиланням на Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської ОДА.

«Відвага чину» - четверта книга з авторського циклу «Народжені для безсмертя». Відображені події відбуваються на окупованих українських землях. Книга побудована на фактах, документах, спогадах, газетних публікаціях.

Головні герої книги - останній керманич українського національно-визвольного руху 40-50-х рр минулого століття, головний командир УПА, генерал-хорунжий Василь Кук та «таємничий лещетар» Михайло Сорока.

Тема документально-художньої повісті викликала щире зацікавлення у присутніх. З народженням книжки автора привітали голова Коломийської райдержадміністрації Любомир Глушков, голова об’єднання політичних і громадських організацій «Правиця, відомий громадський діяч Городенківщини Іван Григорчук, голова міськрайоного товариства «Просвіта» Василь Глаголюк, голова Коломийського об’єднання Конгресу української інтелігенції Ольга Руданець. На презентації побували студенти політехнічного коледжу, краєзнавці, літератори, коломияни.

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів