Культура

В Івано-Франківську розпочалась «Коляда на Майзлях»

2019-01-09 19:00:10 0

 

Коляда лунає над Франківськом. Кожна площа та вуличка, кожен двір та мікрорайон колядують, прославляючи дитя Боже. Адже в місті почався традиційний фестиваль «Коляда на Майзлях». Цього року він вже десятий за рахунком, але перший – у статусі міжнародного.

До нашого міста з’їхалися гості з усієї України, а також сусідніх європейських країн. Це унікальна можливість почути коляду звідусіль, адже вона така різна й кожна – унікальна по-своєму.

Сьогодні на сцені виступали хор «Кредо» Івано-Франківського Катедрального собору Святого Воскресіння, молодіжний хор «Осанна» монастиря Царя Христа УГКЦ, фольклорний ансамбль «Дзвіночки» ДМШ № 1, хор «Еммануель» парафії костелу Святого Валентина.

А особливою гостею цьогорічного фестивалю стала легенда української народної пісні – Ніна Матвієнко. Вона виступила на головній сцені, а після – також у церкві на Майзлях.

«Ми християнське місто, яке шанує свою історію, свої традиції. Коляда на Різдво – це наше повернення у дитинство. Коли ми разом з хлопцями та дівчатами з сусідських дворів, перевдягалися у персонажів вертепу та ходили від хати до хати, сповіщаючи радісну новину – Син Божий народився. Завжди тішуся, коли нині бачу на вулицях перевдягнену дітвору. Адже це означає, що наші традиції живуть. Й ми пишаємося нашим фестивалем «Коляда на Майзлях». Він вже став нашою зимовою візитівкою й лише розширює свої горизонти», – підсумував міський голова Руслан Марцінків.

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

До Верховної Ради мають шанси потрапити 5 партій, які набирають 5% та більше голосів виборців. Згідно соціологічних опитувань найвищий рейтинг мають перші 5 наведених нижче партій. Яку партію обираєте Ви?