Культура

В Івано-Франківську відбулось урочисте відкриття дитячого фестивалю мистецтв «Барви дитинства»

2018-06-02 15:49:50 0

 

01.06.2018р. о 16.00 год. відбулось урочисте відкриття дитячого фестивалю мистецтв «Барви дитинства», за участю шкіл естетичного виховання м. Івано-Франківська.

Про це пoвідомляє Культурна мапа Івано-Франківська

Святкова програма, яку організували естетичні школи міста, була насичена пісенними і танцювальними номерами, розвагами. Під час концертної програми «Барви дитинства» учні та викладачі Івано-Франківської художньої школи для дітей і дорослих проводили майстер-клас з художнього малюнку.

Організовано виставку просто неба, де були представлені дитячі роботи. Вихованці Івано-Франківської хореографічної школи провели танцювальний флешмоб, до якого залучали юних глядачів. Під час свята бібліотечні працівники провели майстер-класи для юних мешканців міста, в яких діти брали активну участь.

Актори Нового театру переодягнувшись в костюми казкових героїв грались з дітлахами. На захід завітав директор Департаменту культури міської ради Надія Загурська, яка виступила з вітальним словом до всіх присутніх, а також подякувала міському голові Руслану Марцінківу та секретарю міської ради Оксані Савчук за сприяння в проведенні дитячого фестивалю мистецтв «Барви дитинства»

 

Zdjęcie użytkownika Культурна мапа Івано-Франківська.

Zdjęcie użytkownika Культурна мапа Івано-Франківська.

Zdjęcie użytkownika Культурна мапа Івано-Франківська.

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань