Події

100-літній ювілей франківчанки

2019-07-11 18:30:18 0

 

 

10 липня 2019 року  у колі рідних та близьких людей зустріла свій славний 100-річний ювілей  мешканка м. Івано-Франківська Островська Парасковія Олексіївна. За дорученням міського голови Руслана Марцінківа ювілярку привітали представники департаменту соціальної політики та побажали їй міцного здоров’я та мирного неба.

Про це повідомляє прес-служба виконавчого комітету Івано-Франківська.

Нелегке життя довелося прожити ювілярці, важко працювала, зазнала голодні роки Голодомору, воєнне лихоліття.

Парасковія Олексіївна народилася в с. Деліїв, Галицького району Івано-Франківської області. Одружилась в 1950 році.  З 1946 р. працювала начальником закрійного цеху на швейній фабриці. Народила та виховала двох синів. Має 4 онуків та 7 правнуків.  Проживає разом із сім’єю сина.

          «Наша мама, бабуся і прабабуся прожила непросте життя, але не розгубила найкращих людських цінностей, вона добра, лагідна, турботлива наша берегиня і заступниця, своїми молитвами і добрими настановами допомагає нам йти життєвими стежками», - так говорять про ювілярку рідні.

За багаторічну та самовіддану працю Парасковію Олексіївну  нагородили грамотою виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради та виділили матеріальну допомогу.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань