Події

«Аж мурашки по шкірі»: до Дня ЗСУ написали новий марш

2017-12-06 21:00:18 0

 

У мережі з'явився кліп на "Марш Нової Армії", присвячений всім українським воїнам, які зараз захищають Україну на Донбасі.

Відео було опубліковано на YouTube.

Українські музиканти на чолі з Олегом Скрипкою зняли кліп в Малій опері в Києві. Участь взяли Тарас Чубай, Сергій Фоменко, Іван Леньо, Сергій Жадан, Олег Михайлюта (Фагот), Тарас Компаніченко, Сашко Положинський, Сергій Танчинець, Сергій Василюк, Юрій Журавель.

Слова гімну - це видозмінений твір "Зродились ми великої години..." Олеся Бабія. Кліп знімала творча команда, яка започаткувала наприкінці літа 2014-го творчі зустрічі з пораненими бійцями в Головному військовому клінічному госпіталі МО України.

"Нашу першу зимову прем'єру – відео на пісню "Марш Нової Армії" – презентуємо до Дня Збройних Сил України. Присвячуємо її героям, які захищають Батьківщину і які вже стали частиною нового українського війська", - пише Олег Скрипка в блозі "Української правди ".

За словами музиканта, ідея створення такого маршу прийшла до нього під час концертів у зоні АТО.

"Ми вшановували пам'ять воїнів, загиблих напередодні від ворожого мінометного вогню. Тоді й народилася ідея "Маршу Нової Армії". Ми обговорювали її із бійцями і дійшли думки, що то має бути не звичайний урочистий марш, який усі звикли чути на військових парадах. Країна потребує гімну справжніх українських героїв. Які вистояли в Іловайську, Дебальцевому, Пісках, Авдіївці, інших містах і селищах Донбасу. Яких ворог визнав кіборгами за крицеву стійкість, виявлену у Донецькому аеропорті", - заявив він.

За кілька годин відео подивилися майже 8 тисяч користувачів мережі. 263 людини поставили лайк.

Коментатори сприйняли новий марш ВСУ позитивно і похвалили Скрипку і музикантів, які виконали цей твір.

 

 

Джерело

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Який літній відпочинок в Івано-Франківській області Ви вважаєте найкращим?