Події

Цими вихідними відбулося освячення фундаменту майбутньої церкви на Косівщині, яка вщент згоріла минулого року

2019-08-13 15:01:52 0

 


11 серпня було зроблено ще один дуже великий крок до спільної мети - освячення фундаменту майбутньої святині, храму архистратига Михаїла у Рожнові, що на Косівщині (за що велика подяка владиці Андрію та всім священикам, які приїхали підтримати молитовно і розділити цю веселу подію).

Про це повідомляє журналіст Бартки.

Надзвичайно важлива і тривожна мить, вирій емоцій було важко втихомирити. Радість і захоплення атмосферою сьогоднішнього дійства - це наче легенький подих вітру з пахощами серпневих квітів і трав 11.08.2019, водночас сум та печаль також бере вершину. Вони як колючий мороз на теплих рум'яних щічках, а після морозу противний дощ, який перетворює блискучий сніг довкола на непоступливу кригу, це пам'ять про жахливу картину 04.12.2018, яку бачив певно цілий Рожнів і не тільки.

Так, в пам'яті залишиться і радість, і смуток, однак вже нічого не повернеш, тому потрібно докласти зусиль, щоб більше таке ніколи не повторилося, щоб цей фундамент, гірки піску та цегла, перетворилися у храм Божий, де будуть складатися молитви прихожан, де будуть звучати колядки, де буде освячуватися паска, зілля, вода, овочі. 

І щоб нарешті той мороз перестав бути таким противним, а крига нестерпною.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань