Події

Де у Калуші відкриють пункти обігріву

2018-12-16 11:58:17 1

 

Управління з питань надзвичайних ситуацій Калуської міської ради повідомило про відкриття в місті пунктів обігріву, інформуть "Вікна"..

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до розпорядження міського голови від 28.11.2018 № 350-р «Про утворення стаціонарних пунктів обігріву під час осінньо-зимового періоду 2018-2019 років», з метою запобігання випадків переохолодження та обмороження людей, при значному пониженні температури повітря буде організовано роботу стаціонарних тимчасових пунктів обігріву, де жителі зможуть зігрітись та випити гарячого чаю, йдеться в офіційному повідомленні.

Розміщення пунктів обігріву:

– вул. Привокзальна, 1 – залізничний вокзал;

– вул. Медична, 6 – КЗ «Центральна районна лікарня Калуської міської і районної рад»;

– вул. Каракая, 25 – районна лікарня;

– вул. С. Бандери, 28 – управління з питань надзвичайних ситуацій міської ради;

– вул. Б. Хмельницького, 72 – соціальний гуртожиток;

– вул. Б. Хмельницького, 6 – гуртожиток Державного вищого навчального закладу «Калуський політехнічний коледж».

Минулого року пункт обігріву розгорнули і в районі автостанції на вулиці Пушкіна. Чергували тут по два рятувальники. У приміщенні були лавка, стіл, кілька стільців і одне ліжко.

 

Теги
Коментар

Melissanow2019-05-03 02:24:20

В строительстве часто применяют щебень, что не удивительно. Щебень используется при создании бетона, при сооружении домов и зданий производственного назначения, а также применяется при строительстве дорог и железнодорожных путей, подробнее на сайте [url=http://teletap.org]teletap.org[/url]

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань