Події

Для франківських діток провели «Зарядку із school police officer» (ФОТО)

2018-09-18 18:00:14 0

 

Ювенальні поліцейські та фаховий тренер у такий незвичний спосіб розпочали сьогоднішні заняття з вихованцями івано-франківської приватної школи-садка, щоб через позитивні емоції від колективної ранкової розминки заохотити діток до подальших занять спортом та здорового способу життя.

Про це повідомляє Сектор комунікації поліції в Івано-Франківській області.

Під супровід ритмічних музичних композицій та ранкових сонячних промінчиків дошкільнята та учні «Першої ластівки» з задоволенням повторювали фізичні вправи за інструктором - тренером-викладачем з легкої атлетики Івано-Франківської обласної організації ФСТ «Динамо» Олени Мельник. І хоча не все одразу діткам вдавалося відтворити, хлопчики та дівчатка старанно намагалися якнайкраще продемонструвати свої можливості, адже робили це вони разом з поліцейськими.

У такій невимушеній неформальній обстановці малята та підлітки зовсім не сторонилися працівників поліції, а навпаки не соромилися розпитувати їх про поліцейську службу та здружувалися з ними.

Директор школи-садка Тетяна Мирошниченко подякувала гостям за веселий та корисний захід, що подарував дітям хороший настрій та заряд енергії на увесь день.

Такі заняття, як зазначила керівник «Першої ластівки», є вагомою складовою гармонійного розвитку особистості дитини, а безпосереднє спілкування з поліцейськими лише сприятиме формуванню у дітей довіри до правоохоронців.

На згадку про сьогоднішню руханку діти отримали від гостей футзальний м’яч, натомість малюки та школярі пообіцяли й надалі практикувати проведення ранкових зарядок, щоб зростати здоровими та радісними.

 

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

До Верховної Ради мають шанси потрапити 5 партій, які набирають 5% та більше голосів виборців. Згідно соціологічних опитувань найвищий рейтинг мають перші 5 наведених нижче партій. Яку партію обираєте Ви?