Події

До франківського притулку нелюд привіз закатованого собаку

2020-07-30 16:30:18 1

 

Вчора, 29 липня, в притулок "Дім Сірка" в Івано- Франківську чоловік привіз свого собаку, щоб віддати на утримання, оскільки сам їде на роботу і, за його словами, в селі не було б кому годувати.

Як повідомила кореспонденту Бартки волонтерка, щоб убезпечити машину від подряпин, він тісно замотав шию і морду собаки добрячим мотком скотчу. Однак цього йому здалось замало і він натягнувв на собаку мішок, який теж завязав. Ну і наостанок - запхнув його в багажник у 30-градусну спеку. 

Попри усі намагання волонтерки врятувати собаку, відливання, масаж серця і навіть штучного дихання, - результат такого садистського транспортування виявився фатальним. Невинна тварина загинула у важких муках.

Дії, що були вчинені проти тварини, караються статтею 229 "Жорстоке поводження з тваринами" Кримінального кодексу України. Залишається сподіватись, що дії чоловіка, який скоїв жорстоке правопорушення не залишиться поза увагою поліції та свідомих громадян.

Відео нелюдського вчинку розміщено у мережі Фейсбук.

 

Теги
Коментар

Гість2020-07-30 20:12:27

За цею публікацією поліція зобов"язана порушити кримінальну справу. Просимо Вас сповістити читачів чим це все закінчилось.

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань