Події

Фахівці Управління ДМС України в Івано-Франківській області провели ділову зустріч зі студентами-іноземцями національного медичного університету

2019-07-05 19:00:28 0

 

Фахівці Управління ДМС України в Івано-Франківській області у рамках інформаційно-роз'яснювальної роботи провели ділову зустріч зі студентами-іноземцями національного медичного університету.

Про це повідомляє Бартка з посиланням на Управління ДМС України в Івано-Франківській області.

Подібні зустрічі відбуваються регулярно і є корисними для іноземців насамперед у пізнавальному плані. З іншого боку, працівники підрозділу запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення УДМС мають можливість довести громадянам іноземних держав основні вимоги українського законодавства щодо тимчасового проживання іноземців в Україні.

На сьогодні у вишах Івано-Франківська навчаються майже 1400 студентів-іноземців, з яких понад 300 завершують навчання і мають покинути Україну у семиденний термін. Завідувач підрозділу УДМС в області Микола Чупірчук під час спілкування зі студентами звернув увагу випускників на порядок здачі і скасування посвідок на тимчасове проживання в Україні, а також відповів на запитання присутніх з тих чи інших аспектів перебування іноземних громадян у зв'язку з навчанням.

Вже незабаром відбудуться аналогічні зустрічі, адже попереду вступна кампанія і до Івано-Франківська вперше прибудуть на навчання сотні молодих людей з інших країн.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань