Події

Фестиваль науки в Івано-Франківську

2019-05-22 13:25:12 0
 
25 травня 2019 року на Вічевому майдані Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника запрошує на Фестиваль науки! 

Саме тут всі бажаючі та зацікавлені абітурієнти і їх батьки можуть якомога ближче ознайомитись з діяльністю університету!
У програмі Фестивалю презентація навчально-наукових інститутів,факультетів, коледжу, а також майстер-класи, різного роду експерименти, інсталяції і безліч інших сюрпризів чекає на Вас 25 травня з 1200 до 16 00 на Вічевому майдані!

Генеральний партнер заходу: медичний центр «Оксфорд Медікал»
Оксфорд Медікал є одним з небагатьох лікувальних закладів в Україні, що спеціалізується виключно на сучасних малоінвазивних методах діагностики та лікування. Коли хворіємо ми або наші близькі, завжди бажаними є точність, швидкість та, що найголовніше, ефективність проведення обстеження і лікування. Саме тому ми обираємо саме ті заклади, яким довіряємо. Оксфорд Медікал Івано-Франківськ – заклад перевірений довірою та схвальними відгуками більш ніж 30 000 людей.

Саме у Оксфорд Медікал успішно поєднані інноваційні медичні технології, індивідуальний підхід і багатий досвід лікарів – тандем, який забезпечує високий рівень медичного обслуговування.
 
Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань