Події

Франківські вогнеборці спільно з трактористом рятували екосистему поблизу Хриплина

2018-04-18 09:55:55 0

 

Незважаючи на численні прохання, попередження, заборони та нещасні випадки, мешканці міста та навколишніх сіл і надалі продовжують спалювати минулорічний сухостій. 
Учора близько 14:50 на лінію 101 поступило повідомлення про загоряння поблизу дачного масиву "Галицький господар", що у с. Хриплин. Туди було направлено черговий наряд Комунальної установи "Івано-Франківська міська аварійно-рятувальна служба", який прибувши на місце та оцінивши обстановку, приступив до гасіння пожежі та викликав допомогу, адже площа пожежі в екосистемі становила близько 2,5 га.

Працівники КУ "ІФ МАРС" не дали вогню поширитися на лісовий масив, що знаходився поруч осередків займання. Пізніше спільними зусиллями підрозділів ДПРЧ 1 , "ІФ МАРС" та місцевої пожежної команди с. Хриплин пожежу вдалося локалізувати та ліквідувати. 
Особливо рятувальники відмітили вправність та відвагу водія трактора Хриплинської МПК Сергія Присяжнюка.


Вкотре вогнеборці звертаються до мешканців краю не спалювати суху рослинність: цим ви завдаєте непоправної шкоди природі, а й наражаєте на небезпеку себе та інших, адже є непоодинокі випадки, коли вогонь із сухої трави перекидався на помешкання та інші споруди, завдаючи значних збитків.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Яка музика Вам більше до вподоби?