Події

Франківський мер особисто перевірив новий комунальний автобус

2018-04-16 10:29:38 0


Сьогодні вранці мер Івано-Франківська Руслан Марцінків оглянув перший з 6-ти автобусів, який днями приїхав до нас з Луцька. Решта 5-ть будуть доставлені до кінця квітня.

Ще 12 таких автобусів надійдуть на КП до 31 серпня, останні 12 - до 20 грудня цього року. Таким чином, до кінця 2018 буде 30 нових низькопідлогових, зручних комунальних автобусів.

Автобус має 30 сидінь і вміщає 76 пасажирів, разом зі стоячими місцями. Гарантія на транспорт - 2 роки або 100 тис. км пробігу. Що головне - він повністю облаштований для маломобільних груп. Це не тільки люди з інвалідністю, але й мами з візочками, літні люди тощо.

Першими 6-ма автобусами планується закрити 27-й маршрут, з яким зараз є великі проблеми. Він повинен стати першим комунальним маршрутом міста, аби відчути переваги саме муніципального перевізника. У перспективі також охопити напрямок Крихівців та Опришівців.

Кермувати новим автобусом міський очільник спробував особисто. Рушив відразу, без зайвих труднощів.

Якщо вдасться втілити всі плани на цей рік (30 автобусів, 30 тролейбусів, лінія на БАМ), можна буде й справді визнати 2018-й роком комунального транспорту, - написав мер.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів