Події

Головам Прикарпатських ОТГ розповіли про інноваційні способи ведення бізнесу

2019-10-10 13:12:45 0

 

Засновники та реалізатори проекту «Промприлад. Реновація» готові працювати над створенням складних рішень, котрі стимулюватимуть економічний розвиток об'єднаних територіальних громад Івано-Франківщини. Про це сказав підприємець Андрій Фелюк на зустрічі з головами ОТГ, яка щойно розпочалась у Матеївцях, передає Івано-Франківська ОДА..

За його словами, системні перетворення нині доводять свою необхідність та важливість. Завдяки цим змінам в області створюються сприятливі передумови для ведення інноваційного бізнесу.
«Якщо будемо об'єднувати зусилля - матимемо високий потенціал для розвитку», - сказав він.

Підприємець наголошує на важливості синхронізації діяльності на місцях. Він запропонував очільникам ОТГ спробувати співпрацю у напрямі еко-фермерства. "Цікава ідея зі створення food-лабараторії. Знаю, що нині на Прикарпатті є чимало підприємств, які виготовляють кисло-молочну продукцію, проте, на жаль, не мають відповідних сертифікатів для збуту до держав ЄС. Така лабораторія на базі «Промприладу» буде здійснювати сертифікацію сільськогосподарської продукції та дозволить підпотємцям з ОТГ виходити на європейські ринки", - говорить Фелюк.

Андрій Фелюк також запропонував ідею зі створення спільного брендингу із ОТГ. «Вбачаю високий потенціал взаємодії з об'єднаними територіальними громадами. Для початку нам необхідно вивчити ресурсну базу кожної із тергромад. Вже згодом за рахунок грантових коштів розвивати інноваційні сектора економіки. У такий спосіб усі болючі питання в громадах ми не вирішимо, але життя покращимо», - сказав він.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чи дотримуєтесь ви карантину?