Події

Калушанам довелось штовхати автобуса, щоб подолати ями на дорозі

2018-02-12 12:15:53 0

 

Прикрий випадок, про який повідомив Yaroslav Shevchuk на сторінках спільноти PRO Калуш, трапився сьогоднішнього ранку на автомобільній дорозі Калущини.

"Сьогодні зранку через вкрай незадовільну якість дорожнього покриття біля церкви Святого Духу що на Височанці застряг автобус «Карпатська кераміка - Височанка». 
Пасажирам яким зранку потрібно на навчання/роботу, пенсіонерам довелось штовхати автобус щоб вчасно добратись до місця призначення. Гасло Ігор Насалик «Калуш - європейське місто» з кожним днем доводить протилежне. 
Закликаю місцеву владу негайно відреагувати на проблему яка вже не перший рік турбує як мешканців житлового масиву Височанка так і всіх хто відвідує міське кладовище", - йдеться у повідомленні дописувача.

Громада міста Калуш ще 23 січня цього року написала петицію "Ремонт дороги до міського кладовища та реконструкція автобусної зупинки", збір підписів якої досі триває. Активісти вже вкотре акцентують увагу міської влади на проблемі якості дороги, яка веде до міського кладовища. 
Найпроблемнішою ділянкою дороги є відрізок від Церкви Святого Духа до кінця кладовища. 
Вже який рік ремонті роботи на даній ділянці дороги не проводились. 
Також калушани просять провести реконструкцію кінцевої зупинки автобусного маршруту №8 та внести необхідні зміни до бюджету міста й у всіх діях сприяти вирішенню цієї проблеми.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів