Події

Керівництво прикарпатської поліції зустрілося з батьками дітей з особливими освітніми потребами

2019-11-08 19:00:48 0

 

 

Зустріч провели для того, щоб превентивними методами випередити усі ситуації, в які можуть потрапити діти.

Про це повідомляє Поліція Івано-Франківської області.

8 листопада заступник начальника ГУНП в області Роман Пицків та начальник відділу ювенальної превенції Алла Бойчук зустрілися з батьками дітей з особливими освітніми потребам в Івано-Франківському навчально-реабілітаційному центрі в Угорниках.

Забезпечення безпеки дітей є одним із найважливіших напрямів діяльності поліції. Це стосується і превентивної роботи щодо недопущення самовільного залишення дітьми місця проживання чи навчання, а в разі їх зникнення – установлення їх місцязнаходження в найкоротші терміни.

«В області значно зросла кількість повідомлень про зникнення дітей, в тому числі з особливими освітніми потребами, тому й виникла необхідність зустрічі. Слід розуміти, що найперше відповідальність за збереження життя та здоров’я дітей покладається на батьків. Саме ви, батьки, повинні створити належні умови для проживання та навчання діток», – наголосила Алла Бойчук.

Роман Пицків додав, що часто при зникненні дитини з особливими освітніми потребами батьки не повідомляють про склад характеру дитини, а відсутність такої інформації значно ускладнює пошуки.

Так, цьогоріч до поліції області поступило 201 повідомлення про зникнення дітей. У минулому році таких звернень було 59. Щодо діток з особливими освітніми потребами, то таких повідомлень надійшло 9. Правоохоронці розшукали усіх юних мешканців Прикарпаття, а 196 дітей – упродовж доби.

Поліцейські Івано-Франківщини закликають негайно інформувати поліцію про зникнення дитини. Пропонуємо забезпечити дітей відповідними гаджетами, щоб мати можливість відслідкувати рух. Також дітям з особливими потребами варто зробити нашивки на зворотній стороні одягу з адресою проживання та мобільним телефоном батьків.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань