Події

Керівництво різних підрозділів прикарпатської поліції завітало на зустріч до школярів

2018-02-13 16:33:58 0

 

Поспілкуватися із учнями Новокривотульської ЗОШ І-ІІ ст., що в Тисменицькому районі, завітали  т.в.о. заступника начальника ГУНП в Івано-Франківській області Олег Йосипів, начальник Управління патрульної поліції в Івано-Франківській області Олег Костенко, начальник Тисменицького відділу поліції Микола Сидорук, працівники ювенальної превенції та дільничний офіцер поліції цього відділу та патрульні поліцейські.

 

Працівники поліції передусім охарактеризували школярам специфіку діяльності правоохоронців, а відтак провели профілактичну бесіду з учнями. Зокрема, дітям пригадали основні правила безпечної поведінки на вулиці та вдома, розповіли, як не стати жертвою злочину та як протистояти булінгу в школі, наголосили на необхідності піклуватися про безпеку під час користування мережею Інтернет та ознайомили з відповідальністю неповнолітніх. Школярам вручити листівки з тематичними рекомендаціями та ідентифікаційні картки дитини, які допомагають поліцейським розшукати неповнолітніх у випадку їх зникнення. Також запропонували переглянути відеофільм про життя юних правопорушників у місцях позбавлення волі. Працівники поліції відповіли на запитання дітей та запевнили, що школярі можуть звертатися до них не лише для вирішення якихось проблем, а й для дружньої поради.

Вчительський колектив подякував гостям в погонах за змістовну і корисну зустріч, а школярі, в свою чергу, пообіцяли, що будуть чемними та законослухняними.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів