Події

Конкурс краси серед чоловіків на візках. Як це - у фото

2019-08-06 13:29:17 0

 

Впродовж тижня у Краматорську проходив конкурс краси для чоловіків на візках - "Мужність без обмежень", пише Бартка з посиланням на ВВС Ukraine.

 

Участь у фіналі взяли десять чоловіків з шести областей України.

Конкурс проходив у кілька етапів. На кожному з них учасники намагалися здобути перемогу в різних дисциплінах.

Вони грали в дартс, пейнтбол та бочче, змагалися у збиранні зброї, спортивних танцях і риболовлі, а також взяли участь у спільній фотосесії у байкерському стилі.

"Такі заходи потрібно проводити, це дає змогу людям відкривати свої нові сторони і робити крок вперед для свого розвитку", - каже Дмитро Баландюк, один із учасників.

Ще один конкурсант Олександр Яковець сказав: "Це можливість для людей приїхати в інший регіон, побачити людей, які, можливо, в чомусь успішніші - побачити, що є можливість і одружитися, і працювати, і займатися спортом, брати участь в таких конкурсах. І насамперед це, звісно, нові знайомства".

Переможцем конкурсу став 27-річний Володимир Склянчук із села Городне, що на Волині. Друге місце між собою розділили Сергій Баль (Брусилів, Житомирська область) та Олександр Яковець (Харків). На третій сходинці - Дмитро Баландюк (м. Дружківка, Донецька область).

Фото: Світлана Фоміна.

 

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань