Події

Лави патрульної поліції Прикарпаття поповнились 12 новобранцями

2018-04-25 12:59:06 0

 

Сьогодні 12 новобранців Патрульної поліції Івано-Франківської області склали присягу на вірність народу України.

Сьогодні, 25 квітня, в Управлінні патрульної поліції в Івано-Франківській області 12 нових співробітників урочисто склали Присягу на службу українському народові. Серед нових полісменів – 4 жінки та 8 чоловіків, які після проходження першопочаткової підготовки готові до виконання службових обов'язків.
Урочисті заходи з приведення до присяги відбулися на плацу біля адмінбудівлі Управління патрульної поліції. На урочистості прибули керівник апарату Івано-Франківської ОДА Роман Маланій, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, а також гості та запрошені. 
Кожний із новобранців урочисто присягнув: "Я, усвідомлюючи свою високу відповідальність, урочисто присягаю вірно служити українському народу, дотримуватися Конституції та законів України, втілювати їх у життя, поважати та охороняти права та свободи людей, честь Держави, з гідністю нести високе звання поліцейського та сумлінно виконувати свої службові обов'язки».

Новобранців привітав голова Івано-Франківська Руслан Марцінків:
"Вітаю нових патрульних. Нехай для них присяга не завершується лише урочистими словами, а буде завжди головним змістом їхньої служби. Бо захищати спокій громадян та охороняти закон - це важливий обов’язок. Кожен франківець розраховує на вашу допомогу. Це робота цілодобова, без вихідних. Це велике випробування для кожного офіцера та людини.
Дякую вам за цей важливий крок і вашим рідним, що підтримали в непростому виборі. Нехай ті реформи, які зараз відбуваються в поліції, увінчаються успіхом, а мрії тих, хто загинув на Майдані чи на фронті за кращу Україну, здійсняться", - йдеться у дописі мера Івано-Франківська.
Із вітальними словами до новопризначених поліцейських звернулися начальник Управління патрульної поліції в Івано-Франківській області Олег Костенко, міський голова Руслан Марцінків, керівник апарату Івано-Франківської ОДА Роман Маланій та т.в.о. заступника начальника Головного управління Національної поліції в області Олег Йосипів. Вони відзначили нелегку і відповідальну службу поліцейського у захисті прав та свобод громадян та протидії злочинності. 
З нагоди урочистого складання Присяги нових поліцейських привітали рідні, друзі та близькі, які прийшли на урочисті заходи.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Яка музика Вам більше до вподоби?