Події

На Долинщині за кошти із Держбюджету триває ремонт автомобільних доріг

2019-05-14 12:59:14 0

 

На автомобільній дорозі державного значення Н-10 Старий - Мамалига тривають ремонті роботи. На замовлення Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області ТОВ "ПБС" продовжує поточний середній ремонт на 30-34 км (села Тяпче і Княжолука Долинського району) методом холодного ресайклінгу. Роботи здійснюються за кошти із Держбюджету, інформує Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області.

Автодорожники розпушують старий дорожній одяг, укріплюють основу, профілюють узбіччя. Після регенерації буде влаштовано два шари асфальтобетону.

Одночасно філія "Долинська ДЕД" ДП "Івано-Франківський облавтодор" розпочала поточний дрібний ремонт на дорозі місцевого значення Болехів - Гериня. Зважаючи на вкрай зношене дорожнє покриття та навантаження на дорогу (вантажопотік - до 30 тисяч одиниць транспорту за добу, половина - важковаговики), ремонт цього автошляху вкрай необхідний.

Місцева влада м. Болехова разом із депутатами, департаментом капітального будівництва та ЖКГ Івано-Франківської ОДА підготували проект на капітальний ремонт автодорожнього полотна сполученням Болехів - Гериня, який перебуває на розгляді Кабміну та Мініфраструктури.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань