Події

На Івано-Франківщині підвели підсумки роботи територіальної підсистем цивільного захисту районних та міських ланок

2020-02-14 09:37:55 0

 

13 лютого під керівництвом першого заступника голови ОДА Марії Савки відбулася нарада з питань підведення підсумків роботи територіальної підсистем цивільного захисту, районних та міських її ланок у 2019 році та визначення завдань на 2020 рік. Також обговорювали проблемні питання із  забезпечення якісної роботи цієї системи, повідомляє Івано-Франківська ОДА.

Захід відбувся за участі начальника управління ДСНС в області Володимира Чернецького, начальника управління з питань цивільного захисту ОДА Володимира Стебницького, керівників територіальних спеціалізованих служб цивільного захисту регіонального рівня, структурних підрозділів облдержадміністрації, райдержадміністрацій, міст обласного значення, об’єднаних територіальних громад, членів регіональної комісії з питань ТЕБ та НС, представників управління ДСНС України в області.

«Свою роботу в 2019 році органи управління цивільного захисту планували та проводили відповідно до вимог нормативних документів, які були направлені на підтримку готовності органів управління та сил реагування до дій при загрозі виникнення надзвичайних ситуацій та організації проведення заходів із запобігання їх виникнення. Минулого року було зафіксовано 7 надзвичайних ситуацій, 5 з них об’єктового рівня. Однією із складних надзвичайних ситуацій в області – це була повінь, яка сталася в травні-червні минулого року», - зазначила Марія Савка.

Пприсутні переглянули відеофільм із сюжетами роботи з ліквідації надзвичайних ситуацій регіонального рівня, які виникали на території області у травні-червні 2019 року. Також  йшлося і про служби цивільного захисту у контексті реформи децентралізації, зокрема, про створення добровільних пожежних дружин в об’єднаних територіальних громадах.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань