Події

На Івано-Франківщині відбувся турнір з пляжного волейболу пам’яті Андрія Галая

2018-08-07 17:02:45 0

 

Минулої неділі за сприяння Городенківського об’єднання учасників АТО, виконавчого комітету міської ради, відбувся турнір з пляжного волейболу пам’яті Андрія Галая, який героїчно загинув три роки тому на Сході України.

Про це повідомляє Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Перед присутніми з привітальним словом виступили  в.о. міського голови Любомир Музичка, керуючий справами ветеранів та учасників АТО Володимир Веркалець, голова громадської організації воїнів АТО Михайло Човганюк. Перед турніром представники ГО десантників «Вільному Воля» зіграли символічну гру з місцевою командою.

Офіційно у змаганнях взяли участь 5 команд. Вони грали по коловій системі. Призові місця розділилися наступним чином: перше місце виборола команда Серафинців, друге місце посіла команда Глушкова, а третє – Городенки. Переможці були нагороджені кубками, медалями та цінними призами.

У час проведення змагань бойові побратими та представники влади і громадських організацій разом з батьком відвідали могилу загиблого воїна.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

До Верховної Ради мають шанси потрапити 5 партій, які набирають 5% та більше голосів виборців. Згідно соціологічних опитувань найвищий рейтинг мають перші 5 наведених нижче партій. Яку партію обираєте Ви?