Події

На косівському мості влаштовують поліуретанові тротуари

2019-11-08 14:30:13 0

 

"ПБС" впроваджує чергову інновацію: на мості через річку Рибниця будуть перші в області тротуарні доріжки зі спеціальним поліуретановим покриттям.

Про це повідомляє Бартка з посиланням на ПБС.

"Переваги цього матеріалу в тому, що він більш м'який для пішоходів, але стійкий до перепадів температур, ультрафіолетових променів, солі та інших роз’їдаючих речовин, — розповідає майстер ТОВ "ПБС" Юрій Побігушка.

Матеріал придбали у відомої української компанії "ITUM", яка виробляє його на одному з європейських заводів. За їхніми технологіями працюють фахівці у провідних країнах Європи. Поліуретанове покриття часто застосовується при будівництві відкритих автомобільних паркінгів, трибун стадіонів, пішохідних доріжок, вертолітних майданчиків та ін.

"Матеріал добре себе зарекомендував у Європі. Ми сміливо даємо гарантію на покриття 5-10 років. Ми контролюємо весь процес і пояснюємо технологію влаштування" — говорить заступник директора з технічних питань компанії "ITUM" Шимон Даніель.

На новому мості в Косові фірма "ПБС" також вперше застосувала унікальну двокомпонентну напилюючу бітумно-латексну гідроізоляцію "RAPIDFLEX-HP". Матеріали придбані у цієї ж компанії.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чи дотримуєтесь ви карантину?