Події

На Прикарпатті минулої доби виникло 3 пожежі

2019-01-11 08:58:23 0

 

У четвер, 10 січня, на Івано-Франківщині виникло 3 пожежі. Рятувальники ДСНС в області ліквідували осередки займання в таких районах:

Так, того дня о 17:36 у місті Івано-Франківськ на вулиці Вовчинецька виникла пожежа легкового автомобіля «BMW Х6». Вогнем пошкоджено моторний відсік автомобіля. Причина виникнення пожежі встановлюється

Майже водночас о 18:09 у селі Оболоня Долинського району виникла пожежа господарської будівлі. Вогнем знищено господарську споруду, дошки, саморобний трактор та господарський інвентар. На пожежі врятовано житловий будинок та 2 господарські будівлі. Причина виникнення пожежі – встановлюється.

Трохи згодом, увечері, о 19:30 у місті Калуш на вулиці Євшана виникла пожежа в підвалі п’яти поверхового житлового будинку. Вогнем знищено матрац. Попередня причина виникнення пожежі – необережне поводження з вогнем не встановленою особою.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

До Верховної Ради мають шанси потрапити 5 партій, які набирають 5% та більше голосів виборців. Згідно соціологічних опитувань найвищий рейтинг мають перші 5 наведених нижче партій. Яку партію обираєте Ви?