Події

На Прикарпатті організовано курси підвищення кваліфікації для працівників відділу кадрів поліції

2018-03-13 11:02:34 0

 

Короткострокові курси підвищення кваліфікації проходять на базі Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області. Семінар-тренінг для поліцейських проводить керівний склад ГУНП.
Підвищення кваліфікації поліцейських кадрових підрозділів проводиться з метою їх професійного зростання, підвищення професіоналізму та культури, компетентності й відповідальності у виконанні своїх функціональних обов’язків.
Під час проведення навчальних занять обговорювалися актуальні питання з різних напрямків кадрової роботи. Зокрема, йшлося про особливості добору кандидатів на службу в поліцію, атестування поліцейських та їх просування по службі, організацію професійного навчання, психологічного забезпечення, заходи щодо зміцнення дисципліни та законності, взаємодію поліції та суспільства, попередження фактів корупції, міжнародні стандарти у сфері прав людини.
По закінченню курсів працівники кадрових підрозділів поліції області отримають сертифікати відповідного зразка, інформує Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів