Події

На Прикарпатті перебувають делегації Міжнародної поліцейської асоціації з Польщі та Чехії

2018-10-12 19:10:21 0

 

На Прикарпатті перебувають делегації регіональних відділень Міжнародної поліцейської асоціації (МПА) з Польщі та Чехії. Сьогодні іноземні гості зустрілися з начальником ГУНП в області Володимиром Голубошем і ознайомилися з експозиціями музею прикарпатської поліції. 

У складі зарубіжних делегацій МПА – як колишні, так і діючі працівники поліції з польських міст Ополе та Тарнув, а також із чеського міста Крнов. До слова, гості з Ополе вже не вперше приїжджають до своїх колег із Прикарпаття. І дуже символічно, що саме 20 років у цьому місті було підписано угоду про співпрацю між тодішнім УМВС України в Івано-Франківській області та поліцією Ополе, а одним із підписантів був нинішній керівник Івано-Франківського відділення Української секції МПА Михайло Березовський, інформує Сектор комунікації поліції Івано-Франківщини.

Іноземні гості побували в музеї прикарпатської поліції, ознайомилися з його експозиціями, залишили позитивні відгуки в книзі відвідувачів.

Під час зустрічі із зарубіжними делегаціями начальник ГУНП в області Володимир Голубош зауважив, що сам є членом Міжнародної поліцейської асоціації. «У поліцейських всього світу, в якій країні би вони не працювали, завдання одне – служити і захищати  громадян, працювати задля їх спокою та безпеки. І в нас усюди спільні проблеми – мало часу для сім’ї, постійно на службі, не маємо ні свят, ні спокою. Зате ми прекрасно один одного розуміємо, бо розмовляємо однією мовою – мовою професіоналів-правоохоронців», – сказав Володимир Голубош.

Керівник Івано-Франківського відділення Української секції МПА Михайло Березовський подякував Володимирові Валентиновичу за співпрацю та підтримку, а іноземні гості подарували начальникові обласної поліції пам’ятні сувеніри з символікою МПА та поліції своїх країн, подякували за гостинний прийом. У свою чергу, господарі презентували колегам з Польщі та Чехії свою сувенірну продукцію й запросили відвідати Прикарпаття наступного року.

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

До Верховної Ради мають шанси потрапити 5 партій, які набирають 5% та більше голосів виборців. Згідно соціологічних опитувань найвищий рейтинг мають перші 5 наведених нижче партій. Яку партію обираєте Ви?