Події

На Прикарпатті починають підготовку до опалювального сезону

2018-07-10 15:32:00 0

 

Сьогодні в обласній державній адміністрації перший заступник голови ОДА Марія Савка провела нараду з питань підготовки до опалювального сезону 2018-2019 року та рівня розрахунків підприємств теплокомуненергетики за енергоносії.

У цьому заході взяли участь заступник голови облдержадміністрації Ярослав Паранюк, керівники структурних підрозділів ОДА, Калуської міської ради, ПАТ «Івано-Франківськнафтогаз», ТОВ «Івано-Франківськгаззбут», ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго», ТОВ «Станіславська теплоенергетична компанія», КП «Водотеплосервіс» м. Калуш. 

«Готуючись до наступного опалювального сезону, ми маємо не просто обговорити проблеми, але й накреслити дорожню карту їх вирішення з термінами виконання», - зауважила Марія Савка.

Йшлося також про заборгованість перед НАК «Нафтогаз Украни» підприємствами ДМП «Івано-Франківськтеплкомуенерго», ТОВ «Станіславська теплоенергетична компанія» та КП «Водотеплосервіс» м. Калуш.

Керівники цих підприємств доповіли про заходи з ліквідації заборгованості та підготовку до початку опалювального сезону 2018-2019 року.

Проблемним також залишається питання отримання ТОВ «Станіславська теплоенергетична компанія» лімітів на використання природного газу в 2018 році.

Зазначалося, що Уряду вдалося значно зменшити заборгованість по пільгам та субсидіям. На поточний рік у Державному бюджеті передбачено й 25 млн. грн. на погашення заборгованостей.

За результатами наради керівникам підприємств теплової енергетики доручено вжити дієвих заходів щодо забезпечення стовідсоткового рівня розрахунків з НАК «Нафтогаз України» та подекадного укладання договорів на постачання природного газу на осінньо-зимовий період 2018-2019 року, починаючи з жовтня цього року.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів