Події

На Прикарпатті тривають пошуки зниклої жительки села Загвіздя

2020-12-30 16:02:28 0

 

30 грудня до Управління ДСНС України в Івано-Франківській області надійшло звернення від Тисменицького відділу поліції про те, що 15.12.2020 жителька с. Загвіздя, ур. Мазурівка Тисменицького району, яка має психологічні захворювання, вийшла з дому і на даний час не повернулась.

О 08:40 для проведення пошуково-рятувальних робіт було направлено рятувальників Івано-Франківського пошуков-рятувального відділення та кінологічне відділення Спеціалізованої пошуково-рятувальної частини Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС України в Івано-Франківській області та додатково залучено квадрокоптер з оператором від У ДСНС в області. Також місцеве населення та поліція.

Станом на 15:00 рятувальниками в пішому порядку та за допомогою квадрокоптеру проведено обстеження території лісової місцевості на площі орієнтовно 162 гектари, а також проведено обстеження 8 км. берегової зони р. Бистриця-Солотвинська. Орієнтир пошукових робіт вказаний працівниками поліції пройдений в повному обсязі. На даний час особу не знайдено.

Теги

Опитування

Немає відкритих опитувань