Події

На Прикарпатті відбулася конференція Національної спілки краєзнавців України

2018-12-06 18:42:55 0

 

У роботі ІV звітно-виборної конференції взяли участь та виступили з вітальним словом перший заступник голови Національної спілки краєзнавців України, доктор історичних наук Руслана Маньковська, голова обласної організації Національної спілки письменників України Євген Баран, голова обласної організації Українського товариства охорони пам’яток історії та культури Василь Тимків.

Про це повідомляє Бартка з посиланням на Управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської ОДА.

На початку конференції Руслана Маньковська вручила членський квиток Івану Парадовському та  подяки Національної спілки краєзнавців України.

Делегати заслухали звіти голови обласної організації Михайла Косила та голови ревізійної комісії ОО НСКУ Михайла Стульківського.

При обговоренні кандидатури на посаду голови обласної організації НСКУ всі присутні одноголосно запропонували і на наступний термін  - п’ять років -  обрали Михайла Косила, доктора філософії, кандидата педагогічних наук, заслуженого працівника освіти України.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань