Події

На Прикарпатті відбувся бал для людей з обмеженими фізичними можливостями

2019-11-15 21:00:15 0

 

 

14 листопада на Прикарпатті відбувся VII Мальтійський Приятельський бал для людей з обмеженими фізичними можливостями.

Організатор свята – БО «Мальтійська Служба Допомоги». Дійство урочисто відкрили майже півсотні пар під мелодію традиційного полонезу, яку виконував муніципальний естрадно-симфонічний оркестр під керівництвом художнього керівника Валерія Івановича Чикириса. Неймовірну атмосферу вечора доповнював талановитий ведучий Захар Кочерга, повідомляють на сторінці Мальтійської служби допомоги Івано-Франківська.

Елегантні дами у вишуканих вечірніх сукнях, кавалери у костюмах при краватці чи метелику вальсували залою, надихаючи всіх своїми витонченими рухами, плавними балансе та щирими посмішками.

Особливістю цього балу є те, що учасники – молоді хлопці та дівчата на інвалідних візках. Саме їхні особливі, ніжні, справжні танці приковували увагу глядачів. Адже найперше танцюють вони душею.

Організатори заходу підготували цікаву та захоплюючу програму: танець волонтерів та «Романтиків», класичні та сучасні інтерпретації бальної програми ( вальс, мазурка, падеспан, віденський вальс), різноманітні майстер-класи та танцювальні ігри. Також неймовірні номери підготували запрошені гості – колектив «Надійка» під керівництвом хореографа Рудольф Шваюк.

Кульмінацією вечора стало обрання короля та королеви балу – Ігор Сисак та Oksana Kuznetsova. Переможці виконали свій тріумфальний танець та отримали безліч подарунків.

          «Таким неймовірним був вечір 14 листопада для всіх учасників VII Мальтійського приятельського балу для людей з обмеженими фізичними можливостями. Хоча й багато пересічних громадян ще й досі дивується танцям на візку, люди з обмеженими можливостями щоденно доводять, що насправді нічим не відрізняються від інших. Їхні можливості вражають, а сила духу викликає захоплення. Незважаючи на обмежені рухові можливості, вони намагаються жити повноцінним різностороннім життям. Щодня підтверджуючи свою волю до життя, вони здобувають освіту, працюють, створюють сім’ї, подорожують, беруть участь у прощах і таборах, сплавляються по Дністру, займаються спортом, зростають духовно і культурно…Вони вже вкотре демонструють, що танцювати так, щоб перехоплювало подих, можна навіть на інвалідних візках!» – повідомляють на сторінці Мальтійської служби допомоги Івано-Франківська.

Джерело

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чи вважаєте ви свято Івана Купала християнським?