Події

На Снятинщині відбулось вручення 20-ї ювілейної премії ім. Марка Черемшини

2018-06-14 19:34:41 0

 

Вчора у Снятинському районному будинку культури уже вдвадцяте відбулося традиційне урочисте вручення премії імені М.Черемшини, приурочене 144-ій річниці від дня народження українського письменника і громадського діяча, адвоката та доктора права Марка Черемшини.

Про це повідомляє Снятинська РДА.

У заході взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Вікторія Клипич, заступник голови районної ради Петро Маліборський, секретар міської ради Марія Орищук, а також лауреати цьогорічної та минулорічних премій імені Марка Черемшини, представники громадськості.

Переможцями стали:

- у номінації «Література і літературознавство» – член Національної спілки письменників України та Національної спілки журналістів України,  журналіст, публіцист, прозаїк та поет Олег Ганущак.

- у номінації «Журналістика, видавнича справа, просвітницька діяльність, науково-дослідницька і пошукова робота та краєзнавство» – публіцист, документаліст, літературний краєзнавець Іван Мисюк .

- у номінації «Концертно-виконавська та композиторська діяльність» – соліст-вокаліст Снятинського РБК Христина Боднарук.

- у номінації «Образотворче, декоративно-ужиткове мистецтво, народні промисли, архітектура і дизайн» – студент Львівської Національної академії мистецтв, скульптор Роман Рабик.

Між врученнями премій для лауреатів звучали музичні подарунки від аматорів Покуття.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань