Події

На Тлумаччині проінспектували хід будівельних робіт сільської загальноосвітньої школи

2018-08-05 20:15:08 0

 

2 липня перший заступник голови районної державної адміністрації Микола Присяжнюк спільно з начальником відділу будівництва райдержадміністрації Ярославом Атаманюком проінспектували хід будівельних робіт Будзинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів та перевірили якість ведення робіт.

Слід зазначити, що роботи по будівництву двоповерхового приміщення розпочалися навесні цього року. Упродовж цього часу зведено перший поверх будівлі. На даний час тривають роботи над встановленням перемичок на вікнах та дверях і перекриттям першого поверху.

За результатами інспекції керівник району дав доручення відповідальним за будівництво щодо якісного виконання робіт та здачі об’єкта у заплановані терміни.

Варто зазначити, що приміщення школи в Будзині побудоване у 1989 році з проектною потужністю на 100 місць. На сьогодні в школі виникла гостра потреба у нових приміщеннях, оскільки тут навчається понад 180 учнів. Аналіз народжуваності у селі в найближчі роки свідчить, що кількість школярів збільшуватиметься.

Тому було прийняте рішення про добудову Будзинської школи ще на 100 місць, включаючи нові навчальні приміщення, приміщення для дошкільної групи, їдальні, спортивну та актову зали.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів