Події

На Верховинщині відбувся фестиваль «Повір у себе, і в тебе повірять інші»

2018-05-16 23:21:16 0

 

16 травня 2018 року відбувся фестиваль творчості дітей з особливими потребами «Повір у себе, і в тебе повірять інші».

Кожен учасник – це справжній герой сьогодення, це творча особистість, Його мета – привернути увагу до проблем хворих дітей, допомогти їм розвинути творчі здібності.

В даному заході взяли участь діти з ЗОШ Верховинського району, а саме: Кривопільської ЗОШ І – ІІІ ст., Скуматчук Марія, Ільцівської ЗОШ І – ІІІ ст.,Семенюк Іван, Магнич Василь, Красницької ЗОШ І – ІІ ст., Ілюк Ольга Верховинської ЗОШ І- ІІІ ст.,Палійчук Сергій, Кобильчук Роксолана, Максим’юк Данило, Костюк Ярослав, Грималюк Едуард, Григорчук Уляна, Арсенійчук Станіслав,  Перехреснівської ЗОШ І-ІІІст., Петрусаняк Олександра, Пробійнівської ЗОШ І- ІІ ст., Рубаняк Роксолана, Зомореняк Ярослава, Устеріківської ЗОШ І – ІІст., Бельмега Анастасія, Буковецької ЗОШ І-ІІІст., Зеленчук Марина, Шкрібляк Тетяна.

Також відбулася виставка творчих робіт, учасникипредставили чудові доробки, малюнки, вишивка з бісера та продемонстрували свої таланти: декламування віршів, пісень, гра на скрипці, акторська майстерність . У святковій концертній програмі було 15 номерів. 

Свято розпочалося з Божим благословенням отця Ігора Рибенчука. Також даний захід відбувся за допомогою  волонтерів, які взяли активну участь у святі та підтримали учасників.

Кращі роботи учасників, які виявили себе справжніми талантами та майстрами своєї справи, братимуть участь в обласному фестивалі творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повір у себе!»

Участь у фестивалі “Повір у себе” залишила в серцях діток багато вражень. Кожен учасник окрім цінних подарунків, отримав гарний настрій та посмішку, яку їм дарували учасники концертної програми. Нелегкою є дорога творчості, але віра в себе допомогла  спалахнути нашим зірочкам подолати усі труднощі. І для того, щоб вони не погасли, маємо допомогти їм. Проявити у потрібну хвилину чуйність, співпереживання, уміння розділити як біль, так і радість. На завершення фестивалю дітей пригостили святковим обідом.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Яка музика Вам більше до вподоби?