Події

Новоприбулих на практику курсантів та студентів розприділили у підрозділи поліції Івано-Франківської області

2018-01-22 16:00:10 0

 

Це вже третя хвиля прибуття на практику майбутніх правоохоронців. Цього разу навчатися азів професії безпосередньо у робочому процесі будуть студенти Прикарпатського факультету НАВС, Івано-Франківського юридичного інституту національного університету "Одеська юридична академія" та курсанти Львівського державного університету внутрішніх справ.

Про це повідомляє Бартка з посиланням на сектор комунікації Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області.


Навчальна практика для курсантів запланована до 16 лютого, а для студентів до 23 лютого на посадах слідчих та дільничних офіцерів поліції. 


Заступник начальника ГУНП в Івано-Франківській області Василь Кіцелюк зустрівся із практикантами та під час спілкування з ними зосередив увагу, на тому, що: «Ця практика є підсумком здобутих теоретичних знань кожного із вас, які потрібно буде систематизувати і закріпити на практиці. До служби потрібно відноситися дуже відповідально, адже ви будете залучені до проведення слідчих дій, ознайомитеся із складанням процесуальних документів, тощо. Ваша професія є досить цікава, але і складна водночас. Тому, ви маєте усвідомити, що поки що ви на практиці, після якої вас чекає відповідальна робота. Тож, проявляйте максимум уваги і зосередженості, щоб добре підготовленими прийти на свої робочі місця». 


Після проходження практики кожному курсанту та студенту буде дана оцінка його діяльності.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів