Події

Новоприбулих на практику курсантів та студентів розприділили у підрозділи поліції Івано-Франківської області

2018-01-22 16:00:10 0

 

Це вже третя хвиля прибуття на практику майбутніх правоохоронців. Цього разу навчатися азів професії безпосередньо у робочому процесі будуть студенти Прикарпатського факультету НАВС, Івано-Франківського юридичного інституту національного університету "Одеська юридична академія" та курсанти Львівського державного університету внутрішніх справ.

Про це повідомляє Бартка з посиланням на сектор комунікації Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області.


Навчальна практика для курсантів запланована до 16 лютого, а для студентів до 23 лютого на посадах слідчих та дільничних офіцерів поліції. 


Заступник начальника ГУНП в Івано-Франківській області Василь Кіцелюк зустрівся із практикантами та під час спілкування з ними зосередив увагу, на тому, що: «Ця практика є підсумком здобутих теоретичних знань кожного із вас, які потрібно буде систематизувати і закріпити на практиці. До служби потрібно відноситися дуже відповідально, адже ви будете залучені до проведення слідчих дій, ознайомитеся із складанням процесуальних документів, тощо. Ваша професія є досить цікава, але і складна водночас. Тому, ви маєте усвідомити, що поки що ви на практиці, після якої вас чекає відповідальна робота. Тож, проявляйте максимум уваги і зосередженості, щоб добре підготовленими прийти на свої робочі місця». 


Після проходження практики кожному курсанту та студенту буде дана оцінка його діяльності.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чи потрібні добровольці в зоні проведення ООС?