Події

Очільник поліції Прикарпаття провів виїзний прийом громадян у Галичі

2019-07-11 20:00:40 0

 

 

Робота у даному напрямку дозволяє не лише посилити співпрацю правоохоронців з населенням, а й дізнатись про проблеми громадян та вчасно допомогти у їх вирішенні на місцях, адже не усі жителі мають можливість дістатися до Головного управління національної поліції в Івано-Франківській області й побувати особисто на прийомі.

Про це повідомляє сектор комунікації Національної поліції Івано-Франківщини.

10 липня  начальник ГУНП в області Володимир Голубош здійснив прийом громадян в Галицькому районі. У приміщенні відділу поліції зустрівся з місцевими жителя, депутатами і місцевою владою. На всі запитання під час прийому присутні отримали вичерпні відповіді та роз’яснення норм чинного законодавства.

Очільник прикарпатської поліції обговорив з представниками місцевої влади питання, які стосуються спільної діяльності у протидії злочинності на території району. 

Володимир Валентинович наголосив про необхідність взаємодія поліції з населенням та місцевою владою заради спільного безпечного простору, співпраця з активними мешканцями дозволяє заручитись підтримкою громади і будувати довіру між поліцейськими та населенням. Також він запевнив громадян, що правоохоронці відкриті до спілкування та зробить усе можливе, аби вирішити їх проблемні питання.

Нагадаємо, Володимир Голубош приймає громадян у другу та четверту середу місяця з 10 по 12 години у приміщенні Головного  управлінні Національної поліції в області (вул. Сахарова, 15).

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань