Події

Оперативна інформація ДСНС в Івано-Франківській області станом на 07.12.2017

2017-12-07 11:23:55 0

 

Минулої доби на Прикарпатті трапилося 6 пожеж. Рятувальники державної служби надзвичайних ситуацій України в Івано-Франківській області надали допомогу населенню та ліквідували осередки займання.

6 грудня для вогнеборців Прикарпаття розпочалося о 04:50 в Коломиї на вулиці Карпатській, де виникла пожежа господарської споруди. Попередня причина виникнення пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленою особою.

Пізніше, о 05:53 в селі Рожнів Косівського району виникло загоряння в одному із житлових будинків. Вогнем пошкоджено перекриття житлової кімнати та речі домашнього вжитку. Причина виникнення пожежі встановлюється.

Того ж дня о 12:37 в селі Якубів Долинського району, як уже раніше повідомляли журналісти Бартки, в одному із господарств горіла літня кухня. У результаті пожежі травмувався господар будинку.

О 17:29 в селі Дебеславці Коломийського району виникла пожежа господарської будівлі. Вогнем знищено будівлю стодоли, 1.5 т. сіна та господарський інвентар. Причина виникнення пожежі встановлюється.

О 19:57 в Івано-Франківську на вулиці Миколайчука горіло сміття та кабелі в ліфтовій шахті. Вогнем пошкоджено 10 м. ліфтового кабелю. Причина виникнення пожежі встановлюється.

7 грудня о 02:48 в Івано-Франківську на вулиці Тролейбусній горів легковий автомобіль «Фольксваген Гольф». Вогнем знищено легковий автомобіль. Причина виникнення пожежі встановлюється.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

До Верховної Ради мають шанси потрапити 5 партій, які набирають 5% та більше голосів виборців. Згідно соціологічних опитувань найвищий рейтинг мають перші 5 наведених нижче партій. Яку партію обираєте Ви?