Події

Печеніжинська ОТГ перемогла у соціальному реаліті «Громада на мільйон»

2018-03-12 18:06:42 0

 

Печеніжинська об’єднана територіальна громада стала переможцем проекту «Громада на мільйон» та отримала один мільйон гривень на реалізацію своєї бізнес-ідеї.

Про це повідомляє Бартка з посиланням на Івано-Франківську ОДА.

У фіналі проекту голова Печеніжинської громади Ігор Довірак презентував інвестиційний проект вирощування малини та шляхи реалізації цього продукту, чим переконав інвесторів, що саме наші краяни гідні перемоги.

За словами Ігоря Довірака, у громаді вже розвивається цей напрямок сільськогосподарського виробництва – наразі є близько шести гектарів насаджень малини. В рамках реалізації інвестиційного проекту в ОТГ хочуть закупити саджанці малини, обладнання для шокової заморозки. Він же додає, що вже тривають перемовини з однією із найбільших переробних фабрик в Європі, яка зможе приймати вирощену продукцію. Також громада у якості співфінансування для втілення інвестиційного проекту пропонує приміщення, вартістю близько 600 тисяч гривень.

Саме ці критерії і стали вирішальними у виборі інвестора Ірини Озимок. Співфінансування, налагоджені міжнародні зв’язки і можливість реалізовувати, зокрема, експортувати створений продукт, допомогли Печеніжинській ОТГ вибороти перемогу.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів