Події

Працівники Івано-Франківського Карітасу взяли участь у тренінгу з Політики убезпечення

2020-07-31 20:38:57 0

 

Адміністрація та працівники Карітас Івано-Франківськ взяли участь у тренінгу з Політики убезпечення, йдеться у пoвідомленні на сторінці у Фейсбук. .

Карітас Інтренаціоналіс розпочав серйозну роботу над політиками убезпечення та захистом дітей, вразливих дорослих. Карітас України – член міжнародної конфедерації Caritas Internationalis та Карітасу Європи.

Мережа Caritas Ukraine та локальні організації прийняли спільне рішення докласти всіх можливих зусиль, щоб розробити та укорінити систему Убезпечення.

Карітас Івано-Франківськ прагне забезпечити професійне робоче середовище, де немає місця залякуванню, ворожості, приниженню, жорсткому поводженню та іншим правопорушенням, що можуть перешкоджати роботі або принижують гідність людини.

Кожен працівник має бути ознайомлений з правилами та принципами поведінки та дотримуватися їх. А також працівники повинні вміти ідентифікувати порушення політики убезпечення та повідомляти про них.

Чому питання постало зараз? Нещодавні випадки звинувачень щодо сексуальних зловживань у багатьох країнах світу, особливо, в секторі розвитку та гуманітарної сфери, кинули тінь на надзвичайно важливу роботу з надання допомоги вразливому населенню, яка здійснюється багатьма міжнародними та місцевими громадськими організаціями, в тому числі і організаціями, заснованими на принципах віри, як Карітас.

Тренінг провела Леся Дорош, особа відповідальна за впровадження системи убезпечення у Карітасі Івано-Франківська в рамках проекту "Впровадження системи убезпечення у мережі Карітасу України".

Теги
Коментар

Опитування

Немає відкритих опитувань