Події

Правоохоронці розшукали зниклу 17-річну мешканку Калуша

2020-11-25 13:31:15 0

 

Дівчину, яка з 17 листопада перебувала у розшуку як безвісти зникла, виявили в Івано-Франківську. З юнкою все гаразд. Наразі ювенальні поліцейські з’ясовують усі подробиці її зникнення, інформує Сектор комунікації поліції Івано-Франківщини, пише Бартка.

Відразу після повідомлення про зникнення неповнолітньої дівчини працівники прикарпатської поліції розпочали проведення оперативно-розшукових заходів, спрямованих на встановлення її місцезнаходження. До пошуків залучили поліцейських ювенальної превенції та карного розшуку обласного управління поліції, працівників відділів та відділень поліції Івано-Франківщини, на території обслуговування яких ймовірно могла знаходитися розшукувана дівчина.

У результаті кропіткої роботи поліцейські встановили, що юна калушанка перебуває у помешканні знайомого. Тут, як виявилося, вона проживала упродовж кількох останніх тижнів.
Працівники ювенальної превенції провели з розшуканою дівчиною профілактичну бесіду щодо недопущення подібних випадків у майбутньому.
Поліцейські вдячні усім небайдужим громадянам, які долучилися до пошуків зниклої дитини.

Теги
Коментар

Опитування

Немає відкритих опитувань