Події

Представники прикарпатських ОТГ взяли участь у Міжнародному форумі з розвитку сільського господарства

2018-04-20 11:11:25 0

 

У Львові відбулось офіційне відкриття VII Міжнародної агропромислової виставки та форуму з розвитку сільського господарства.

Захід проводиться за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України і Львівської облдержадміністрації. Участь у форумі взяли представники прикарпатських об’єднаних територіальних громад, Івано-Франківського центру розвитку місцевого самоврядування, а також Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття. 

За словами організаторів, Міжнародний форм з розвитку фермерства AGROPORT проходить у трьох містах та охоплює інтереси агровиробників з усієї України. Захід орієнтований на дрібних та середніх фермерів. Основними темами обговорення є розвиток тваринництва, рослинництва, вирощування органічної продукції, садівництва, а також рибного господарство.

Загалом форум проводитимуть упродовж трьох днів. У перший день панельної програми увагу присутніх акцентували на питаннях комплексного розвитку сільських територій. Наголошувалось, що такі території є просторовим та ресурсним базисом розвитку виробництва. «Комплексний підхід до розвитку сільських територій є головною запорукою розвитку територіальних громад», — наголосив генеральний менеджер AGROPORT Ukraine Дмитро Титаренко.

Серед іншого на форумі йшлось про фінансові інструменти на агроринку, наголошувалось про інновації у птахівництві та кооперації фермерів. Фахівці з Німеччини провели модульний експортний тренінг, де розкрили теми із розробки продукту.

Директор Івано-Франківського центру розвитку місцевого самоврядування Руслан Панасюк відзначив важливість проведення форуму. За його словами, аграрна сфера є запорукою розвитку тергромад.«Децентралізація створює можливості кардинально змінювати життя в ОТГ. Агропромисловий комплекс є фундаментальною основою забезпечення спроможності», сказав у коментарі Руслан Панасюк.

У рамках другого дня форуму присутнім розповідатимуть про найсучасніші агротехнології у створенні та обслуговуванні рентабельних горіхових садів, обговорюватимуться можливості ягідництва та кооперації.
Завершить програму триденного заходу фермерський ярмарок та презентація сільськогосподарської техніки.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Яка музика Вам більше до вподоби?