Події

Президент України підписав закон про визнання та підтримку пластового руху

2020-01-14 09:59:15 0

 

Президент України підписав закон  «Про визнання пластового руху та особливості державної підтримки пластового, скаутського руху» № 385-ІХ.

Завдяки цьому закону держава визнає історичний внесок пластового руху в освіту дітей і молоді, здобуття та становлення української державності. Він створює засади державної політики щодо сприяння розвитку пластового, скаутського руху. Також Пласт та інші скаутські організації зможуть випрацювати нові моделі співпраці у молодіжній політиці. Однак, ухвалений закон не передбачає прямого фінансування, повідомляє Пласт Івано-Франківська.

Згідно із законом, місія пластового, скаутського руху полягає у вихованні дітей та молоді на основі системи цінностей, що відображається у пластовій присязі, скаутській обіцянці, пластовому та скаутському законах, спрямованих на те, щоб зробити світ кращим, таким, у якому люди реалізують себе як особистості та відіграють конструктивну роль у суспільстві.

Документ надає можливість залучити пластові та скаутські громадські організації до розробки та реалізації державних і місцевих програм. Крім того, пластові та скаутські громадські організації зможуть отримувати від держави матеріальну, інформаційну та консультаційну підтримку.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань