Події

Прикарпатські поліцейські долучились до обговорення шляхів запобігання та протидії корупції в МВС

2019-11-08 18:30:24 0

 

 

Сьогодні, 8 листопада, у Львівському державному університеті внутрішніх справ відбувся круглий стіл на тему: «Визначення корупційних ризиків у діяльності МВС, шляхів запобігання та протидії корупції в МВС».

Про це повідомляє Поліція Івано-Франківської області.

Із привітальними словами до учасників круглого столу звернулись ректор Львіського державного університету внутрішніх справ Роман Благута та начальник Управління запобігання корупції та проведення люстрації МВС Анатолій Фодчук.

Захід розпочав голова Громадської ради при МВС України, голова Громадської спілки «Центр запобігання та протидії корупції» Володимир Мартиненко. Він наголосив на актуальності питання протидії явищу корупції.

До участі в заході також долучилися представники Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, правоохоронці Волинської, Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької, Рівненської, Тернопільської областей та громадські об’єднання.

За результатами обговорень учасники конференції запропонували внести деякі зміни у Закон України «Про Національну поліцію», а також у Кримінальний кодексу України та Кодекс України про адміністративні правопорушення.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань