Події

Прикарпатських поліцейських відзначили нагородами з нагоди Дня захисника України

2018-10-12 15:10:04 0

 

Сьогодні в головному управлінні Національної поліції області відбулися урочистості, приурочені Дню захисника України.

Привітати поліцейських із прийдешнім святом та вручити їм почесні відзнаки і нагороди за служіння українському народові, захист територіальної цілісності України задля мирного життя та свободи кожного українця завітали керівник апарату облдержадміністрації Роман Маланій, керівництво ГУНП в області, представники місцевої влади, інформує ІФ ОДА.

Передаючи працівникам поліції вітання та слова подяки від імені голови облдержадміністрації Олега Гончарука, Роман Маланій зауважив, що віра жителів Прикарпаття до правоохоронних органів відроджується. Позаяк вони повсякденно демонструють самовіддане служіння, готовність прийти на допомогу у будь-яку хвилину. Разом з тим, удосконалюють професійні навички та майстерність.

Особлива подяка цього дня висловлювалася на адресу тих, хто брав участь у проведення Антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил у східних областях України, та поклав своє життя на вівтар незалежності та цілісності нашої  держави.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

До Верховної Ради мають шанси потрапити 5 партій, які набирають 5% та більше голосів виборців. Згідно соціологічних опитувань найвищий рейтинг мають перші 5 наведених нижче партій. Яку партію обираєте Ви?