Події

Прикарпатський факультет Національної академії внутрішніх справ провів «День відкритих дверей»

2018-04-16 11:31:24 0

 

14 квітня у відомчому навчальному закладі  системи  МВС України – Прикарпатському  факультеті  Національної академії внутрішніх справ відбувся профорієнтаційний захід –  «День відкритих дверей».

Про це поідомляє Сектор комунікації Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

Серед  гостей  та  відвідувачів  навчального закладу правоохоронної системи із специфічними умовами  навчання  –  батьки та учнівсько-студентська молодь,  яка  мріє стати курсантом  або студентом навчального закладу.

З вітальним словом до присутніх звернулася декан факультету підполковник поліції  Юлії Терещенко, яка розповіла гостям   про особливості проходження служби-навчання  у лавах Національної поліції,  специфіку  здобуття  професії  юристів-правознавців, а також проінформувала абітурієнтів про умови набору на навчання до академії. 

Під час заходу курсанти продемонстрували   присутнім  практичне виконання нормативів з фізичної підготовки, види вправ, порядок та  правильність їх виконання.

Як візитну  картку навчального закладу представили   художню самодіяльність. Присутні мали змогу побачити та почути  виступ духового оркестру  курсантів факультету та танцювального гуртка, учасниками яких є як курсанти,  так і  студенти факультету.

В рамках проведення профорієнтаційного заходу усім присутнім організатори продемонстрували  спеціально-спортивний  виступ з елементами застосування самозахисту, рукопашного бою, прийомів самбо та боксу, а також  гості та запрошені переглянули   спеціально-показовий виступ  по затриманню озброєних злочинців,  які пересувалися автомобілем та затримання порушників  громадського правопорядку під час масових заходів, зокрема футбольного матчу.  У навчальному закладі також провели   виставку сучасного озброєння. Гості  побували й у навчальних аудиторіях та ознайомилися з матеріально-технічною базою факультету.

Викладачі  кафедри  криміналістики,  судової медицини  та психіатрії ознайомили  гостей зі специфікою діяльності, показали обладнання слідчої валізи та процедуру зняття відбитків пальців, виявлення слідів пальців рук за допомогою спеціальних порошків, та виявлення слідів на місці вчинення злочинів,  збереження їх від випадкового знищення, а також ознайомили з матеріальною базою та специфікою навчання на кафедрі спеціальної та фізичної підготовки.

На завершення заходу  гостей частували  кашею з польової кухні.

 

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів