Події

У басейні аквапарку міста Тячів загинув чоловік

2018-01-13 16:34:48 0

 

Горе спіткало родину на Хустщині в селі Копашнево, пише zak-kor.net.

Вчора молодий чоловік 34 років Стець Василь Степанович пішов відпочивати разом з сімєю : жінкою та двома діточками в аквапарк в місто Тячів . Підчас відпочинку в басейні йому стало погано і він потонув в басейні .

Нажаль ніхто не помітив те , що чоловік втопився і ніхто не надав йому першу невідкладну медичну допомогу . А коли відпочиваючі помітили чоловіка то почали самостійно надавати йому медичну допомогу але його вже не можливо було спасти . Родина загиблого звинувачує керівників аквапарку , що в закладі були відсутні рятівники , які повинні були наглядати за басейном та відпочиваючими та відсутністю чергового лікаря в закладі .

Розтин показав , що чоловік втопився і у нього була серцева недостатність , а чи була ця серцева недостатність і що було причиною цього буде вже з’ясовувати слідство . Можливо пари хлору, якими знезаражують воду і викликали цю серцеву недостатність так як Василь був повністю здоровий і не хворів на якісь захворювання .

Наразі замість свята Василя родина організовує похорони загиблого ." - про це повідомив Роман Келемен на своїй сторінці у ФБ. 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Який літній відпочинок в Івано-Франківській області Ви вважаєте найкращим?