Події

У Богородчанах школярі змагались за «Солодкий кубок»

2018-05-16 22:25:45 0

 

Вчора на стадіоні у Богородчанах пройшли змагання з футболу серед школярів 4-6 класів «Солодкий кубок», повідомляє районна адміністрація. Цей захід входить до «Відкритих уроків футболу, які заплановано провести у  середу. Участь у змаганнях взяли 6 команд: Богородчанська ЗОШ №1 та №2, Підгірська, Глибівська, Іваниківська та Саджавська школи. 

Діти були поділені на команди, але суть турніру полягала у тому, щоб кожен учасник відчув себе переможцем. Так і сталося, бо кожен учень зіграв 5 ігор в різних командах і не було жодного школяра, який програв всі матчі. В підсумку в особистому заліку перемогу серед дівчат здобула Ірина Сабат (Богородчанська ЗОШ №2), серед юнаків – Мар’ян Слободян (Іваниківська школа). В командних змагання були найактивнішими учні Богородчанської ЗОШ №1 та Підгірської школи, які нагороджені тортом та кубком.

Учасників турніру привітали заступник голови РДА Василь Поштарюк та голова районної федерації футболу Роман Балаш, побажавши дітям міцного здоров’я та спортивних успіхів в майбутньому. Також усі школярі отримали  солодкі призи, а найвправніші юнаки - футболки.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Яка музика Вам більше до вподоби?