Події

У день закоханих в Івано-Франківську за добу одружаться 11 пар

2020-02-14 18:34:22 0

 

 

Вже цього року у День закоханих «Шлюб за добу» планують взяти одинадцять пар. Про це кореспондентці повідомила директорка комунального підприємства "Центр розвитку міста та рекреації" Руслана Василюк. 

          «Сьогодні у нас одружуються 11 пар, котрі скористались послугою «Шлюб за добу». Франківці охоче користуються послугою. Людям подобається одружуватись в центрі міста. До того ж церемонія не займає багато часу. Фотозону, яку ми підготували, буде сюрпризом для молодят»,- ділиться Василюк. 

Варто зауважити, першими у цей день на весільний рушник стала пара Ілона та Степан Барчуки. До цього пара зустрічалася рік. Закохані кажуть, що одружитись у День Святого Валентина вирішили спонтанно. 

          «Минулого тижня ми просто лежали на ліжку і обдумували все. Вирішили поцікавитись цим питанням. Звернулись до «Шлюбу на добу» і нам сказали, що є можливість одружитись 14 лютого. Ми, не думаючи, погодились», - ділиться Степан. 

Додамо, працюватиме «Шлюб за добу» до кінця робочого дня. Водночас до опівночі у Франківську приймає закохані пари тільки РАЦС.

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Немає відкритих опитувань