Події

У Долині розглядають можливість відкриття філії ДП ВО «Карпати»

2018-11-09 14:07:13 0

 

За ініціативи голови Долинської районної ради Івана Даниліва розпочалась співпраця Долинського району з підприємством ВО «Карпати». До слова, ДП “ВО “Карпати” належить до категорії А та Б, як найкращі в класифікації постачальники комплектуючих до автомобільної галузі. Підприємство виготовляє кабельно-провідникову продукцію для автомобілів, а також світлодіодні освітлювальні прилади.

Про це повідомляє Бартка з посиланням на офіційну сторінку  Долинської районної ради Івано-Франківської області.

Начальник виробництва ВО «Карпати» Володимир Герило каже, що підприємство розвивається і активно нарощує потужність завдяки співпраці із компанією APTIV. Це міжнародна корпорація, яка виділилась із Delphi Automotive – масштабного світового виробника автокомплектуючих.

Днями керівництво корпорації APTIV відвідали ДП ВО «Карпати». В рамках перебування очільників компанії відбувся й візит на Долинщину, а саме зустріч з головою районної ради Іваном Данилівим.

В складі делегації: генеральний директор підприємства Дмитро Втерковський, начальник ремонтно – господарської дільниці Микола Присяжнюк, регіональний директор компанії APTIV (Румунія та Україна) Яцек Полак, начальник виробництва Володимир Герило.

Після зустрічі гості разом із заступником голови районної ради Михайлом Лаврівим  оглянули приміщення колишньої бавовняно – прядильної фабрики з метою вивчення  можливості відкриття там філії ДП ВО «Карпати» й зустрілись з його власником . Делегація детально оглянула приміщення на предмет розташування виробничого, а також побутового, складського та сантехнічного цехів.

Варто відзначити, що керівництво підприємства задоволене станом оглянутого приміщення. Воно підходить для потреб виробництва, запуск якого потребує мінімум вкладень, оскільки залишається облаштувати лише систему вентиляції та відповідне до виробничого процесу освітлення.

В свою чергу голова районної ради Іван Данилів запевнив, що зі сторони влади району буде повна допомога та сприяння у справі відкриття філії ДП ВО «Карпати» в Долині та забезпеченні мешканців Долинщини перспективними робочими місцями.

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

Чого слід очікувати від цьогорічних виборів