Події

У Долині зареєстроване звернення про спробу викрадення дитини

2018-10-11 16:28:08 0

 

Протягом останнього часу у соцмережах почастішали дописи про те, що невідомі на авто чорного кольору з іноземними номерами намагаються вкрасти дітей, щоб здати на органи. Про спроби нібито викрадення дітей писали зокрема на Волині та Рівненщині. Зараз у соцмережах публікують інформацію про спроби викрадення дітей і на Львівщині, і на Франківщині. Фейки це чи правда розбирається кіберполіція. 

Про це йдеться у дописі на сторінці спільноти Добра справа у соціальної мережі Facebook.

А от у місті Долина за офіційною інформацією, трапився цими днями реальний випадок. Мама донечки - І.В. звернулася із заявою про злочин до заступника керівника Калуської місцевої прокуратури Івано-Франківської області
Жителька міста ( з етичних міркувань прізвища не зазначаются ) у заяві зазначила: «Повідомляю Вас про те, що 01 жовтня 2018 року приблизно між 19 год 50 хв та 19 год 55 хв біля магазину «Світанок», що знаходиться при виїзді з міста в сторону м. Івано – франківськ, була спроба викрасти мою дитину – Л… Невідомі особи у вказаний час на легковому автомобілі невідомої марки на іноземних номерах запропонували моїй дочці відвезти її додому, аргументувавши тим, що добре знають її батька. Дитина дуже сильно перелякалася і втекла до магазину «Світанок», звідки вже мені передзвонила продавець даного магазину та повідомила про цей факт. Після цього невідомі особи на великій швидкості поїхали в сторону м. Долини, де зупиняються маршрутні таксі по місту (маршрут РЕМ –ДЕД, зупинка «ДЕД»). Дитина в силу сильного переляку та темної пори доби не побачила та не запам’ятала марки, кольору, номера автомобіля, обличь злочинців».

Заявниця зазначає також, що це непоодинокий випадок у Долині, опираючись на статті Конституції та законів України, жителька Долинщини просить в межах компетенції органів прокуратури встановити об’єктивну істину по справі. «Також мені відомо, що в м. Долина вул. Шептицького магазини «Смак», «Вибір» та «Брошнівський» мають камери відеонагляду, що виходять на автомобільну дорогу та могли зафіксувати потенційний маршрут невідомих злочинців… після цього страшно дитину відпускати у школу». 
Нагадуємо батькам, що слід щодня говорити дітям, щоб вони  не спілкувались на вулиці з незнайомими людьми, не сідали до них у авто, кликали на допомогу знайомих людей. 

 

Теги
Коментар

Випадкові новини

Опитування

До Верховної Ради мають шанси потрапити 5 партій, які набирають 5% та більше голосів виборців. Згідно соціологічних опитувань найвищий рейтинг мають перші 5 наведених нижче партій. Яку партію обираєте Ви?